İNSAN KAYNAKLARI

Başvuru için:

İK POLİTİKAMIZ


IPS İNŞAAT olarak yetkin insan kaynağımızı sahip olabileceğimiz en önemli değer olarak görmekteyiz. Eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, enerjik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışmasına uygun insanları bünyemize kazandırmak İK politikamızın odağını oluşturur.

IPS İNŞAAT ailesinin tüm fertlerinden topluma karşı sorumlu, ahlaki değerlere saygılı, çağdaş ve koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olmalarını bekleriz.

Çalışanlarımızın sürekli gelişimini, farklı vizyon, beceri ve teknik bilgi kazanmanı sağlayacak her türlü girişimi destekleriz.

Zamana karşı yarışan ve daima kazanmayı hedefleyen grubumuzun en değerli kaynağı olan yüksek nitelikli çalışanlarının her an değişime hazır bir şekilde, bilgi, beceri, potansiyel ve performanslarını devamlı geliştirerek kişisel hedeflerinin örgütsel hedeflerle en doruk noktada birleşmesini sağlamalarını sağlarız.

Amacımız, IPS İNŞAAT’un başarısının ve gelişiminin sürekliliğiyle daha iyi hizmet vermesini sağlamaktır. IPS İNŞAAT bunu da ancak çalışanlarıyla gerçekleştirebileceğinin bilincindedir.